تاریخ انتشار : ۰۹ بهمن ۱۳۹۹    دیدگاه : ۰    نویسنده : مدیر سایت   کد نوشته : 1931   موضوع : آخرین اخبار علمی, اسلایدر, چند رسانه ای  

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور؛

لزوم استفاده از ظرفیت های سازمان بسیج علمی برای مهارت افزایی و ایجاد اشتغال/ دانشگاه جامع علمی کاربردی آمادگی هر گونه همکاری را دارد

دکتر محمد حسین امید در بازدید از سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی این آمادگی را دارد که با سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری در جهت توانمندسازی علمی، آموزشی و مهارت افزایی مشاغل و کسب و کارهای مختلف همکاری نماید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان، ظهر امروز پنجشنبه ۹ بهمن ماه، دکتر محمد حسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور و دکتر محسن شمسی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان از سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان بازدید و با مسئول این سازمان دیدار و گفت و گو کردند.

 در این دیدار محمدحسین امید با ابراز خرسندی از فعالیت های سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان در عرصه های مختلف، اظهار کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی این آمادگی را دارد که با سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری در جهت توانمندسازی علمی، آموزشی و مهارت افزایی مشاغل و کسب و کارهای مختلف همکاری نماید.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی کشور تصریح کرد: یکی از امتیازات دانشگاه جامع علمی کاربردی انعطاف پذیری آن است و با توجه به اعلام نیازی که می شود، دانشگاه این توانایی را دارد که حداکثر ظرف مدت سه ماه شرایط و امکانات لازم برای برگزاری دوره مورد نیاز را فراهم نماید.

امید خاطر نشان کرد: اگر بتوان به مردم حرفه یا شغلی متناسب با ظرفیت ها و نیازهای منطقه ای آموزش داده شود میزان اشتغال زایی افزایش پیدا می کند و در نتیجه هزینه کمتری به دنبال خواهد داشت.

وی در ادامه مطرح کرد: در این راستا می توان با ایجاد هماهنگی با صندوق های کارآفرینی به علاقمندان ایجاد اشتغال تسهیلات مناسبی در اختیار آن ها قرار داد و این کاری است که سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری به راحتی می تواند آن را دنبال کند چرا که سازمان بسیج در این عرصه با توجه به ظرفیت هایی که در اختیار دارد می تواند موثرتر و کارآمدتر عمل کند.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی کشور عنوان کرد: خوشبختانه چند سالی می شود رویکرد مهارت افزایی در کشور بیشتر مورد توجه قرار گرفته است و ما آمادگی داریم که هم در دوره های کوتاه مدت و هم در دوره های مقطع دار در زمینه های مختلف با شما همکاری داشته باشیم کما اینکه در حال حاضر همکاری خوبی بین دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور و سپاه پاسداران وجود دارد.

امید در پایان به راه اندازی قرارگاه مهارت اموزی ویژه سربازان در نیروهای مسلح اشاره کرد و گفت: در حال حاضر قرارگاه مهارت آموزی با همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی در نیروهای مسلح راه اندازی شده است و اقشار مختلف بسیج نیز می توانند از این ظرفیت استفاده کنند.

انتهای پیام/مهدی زاده

برچسب ها : ، ، ، ،

دیدگاه های کاربران

*

code