سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری

استان کرمان

تجلیل از ۲۵۰ فرهنگی فرهیخته استان کرمان در جشنواره آگیرا با حضور مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان

آرمان شکوه سلجوقی دبیر علمی دومین جشنواره آگیرا گفت: در دومین جشنواره علمی پژوهشی آگیرا از ۲۵۰ فرهنگی فرهیخته و منتخب استان تجلیل شد.

آرمان شکوه سلجوقی در حاشیه جشنواره آگیرا خاطر نشان کرد: در این جشنواره از ۲۵۰ فرهنگی استان در زمینه های پژوهشی، جلوه های ویژه معلمی، کارشناسان برتر حوزه های ستادی، نیروهای خدماتی برتر و معلمان حائز رتبه های برتر کشوری و استان تقدیر شد.

وی برگزاری جشنواره آگیرا را نقطه عطفی در راستای تحقق اهداف آموزشی و پرورشی دانست و افزود: این جشنواره نقش موثری در ارتقا کیفیت فعالیت های آموزشی و پرورشی دارد و نقطه آغازی برای تحقق این هدف مهم در استان پهناور کرمان است.

شکوه سلجوقی به نقش موثر معلمان به عنوان عنصر اصلی تعلیم و تربیت در تحقق اهداف آموزشی و پرورشی اشاره و تصریح کرد: تقدیر از فرهنگیان و معلمان بستری مناسب در راستای نهادینه کردن فرهنگ قدر دانی و سپاسگزاری در جامعه است.

رییس مرکز پژوهش های علمی و آموزشی استان کرمان به کسب رتبه اول کشوری آزمایشگاه نانو این مرکز در سال تحصیلی ۹۶-۹۵ هم اشاره کرد و افزود: مرکز پژوهش های علمی و آموزشی استان در راستای ارائه خدمات آزمایشگاهی و علمی پذیرای دانش آموزان سراسر استان است.

آرمان شکوه سلجوقی  به ضرورت تحقیق و پژوهش در جامعه اشاره کرد و گفت: جایگاه تحقیق در آموزش و پرورش و اهمیت اقدام پژوهی و درس پژوهش در کلاس های درس و مدارس ضرورتی انکار ناپذیر است.

بر پایه این گزارش: دومین چشنواره علمی – پژوهشی آگیرا همراه  با تجلیل از ۲۵۰ فرهنگی فرهیخته استان با حضور مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان در تالار دانشگاه فرهنگیان – پردیس خواجه نصیر برگزار شد.

انتهای پیام/


دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *